Tvorba webu pro stavební firmu Eterno plus

Minimalistický, v černobílém duchu a s jednoduchou navigací. Takový byl požadavek ze strany klienta, který chce lidem prezentovat své služby v oblasti stavitelství a architektury.

Eterno plus, s.r.o.

Pražská stavební firma s celostátní působností, která má za sebou spoustu úspěšných projektů. S cílem více se prezentovat na internetu a zviditelnit své projekty jsme pro ně vytvořili nové webové stránky a upravili logo, aby bylo dobře čitelné a zapamatovatelné ve všech formách použití.

eterno booklet

Proces tvorby

S klientem jsme vybrali nejvhodnější design na jejich nový web a během pravidelných konzultací jim ho přizpůsobovali na míru. Z loga i názvu firmy jsme vytáhli motivy ve tvaru obráceného L a plusu, které se prolínají podstránkami a doplňují jejich obsah a vzhled svou přítomností. Chtěli jsme web zachovat jednoduchý a čistý, aby předával podobné emoce, jako samotné stavby. Služby společnosti jsme umístili do jednoduchých karet, aby návštěvník hned věděl, čím se společnost zabývá. Projekty jsou prezentovány velkými fotkami a krátkým popisem stavby.

Udělali jsme
STRENGTH IN NUMBERS

Business impact

Since partnering with Numerique, Zara has witnessed a significant surge in organic search traffic to their website, resulting in higher conversion rates and increased contact form submissions. By relying on our expertise and insights, Zara has been able to optimize their marketing spend and generate exceptional results. The outcomes of our partnership include:

198%

Organic transactions increased

20%

Organic conversion rate improved

160%

Increase new users from organic traffic

Všechno jako po másle

S Eterno plus se nám spolupracovalo výborně. Věděli přesně, co od webu chtějí a my to dokázali vložit do grafické podoby, která je moderní a uživatelsky přívětivá. Staráme se o pravidelnou údržbu a optimalizaci webu a jsme připraveni jeho obsah podle potřeb měnit a rozšiřovat o nové zajímavé projekty.

“Numerique has become an extension of our marketing team. They provide us with a robust digital strategy that we wouldn’t have been able to achieve without their support. Our marketing team is small, but with Numerique, we can accomplish so much more.“

Co jsme pro klienta udělali?

+40 %

Ecommerce 
growth

236 %

Increase in organic sessions

131 %

Increase in organic contact form submissions